Добри практики

Виртуална книга 2

Виртуална книга 3

Виртуална книга 4

Отлично представяне с презентация на Теодора и Даная от 6 б клас, участвали в конкурс в чест на патрона на ПГСС „Марко Марков“, с. Георги Дамяново.

Ученици от ОУ „Константин Фотинов“ – град Лом получиха грамоти за участие в първи предварителен кръг на състезанието „Стъпала на знанието. Български език и литература“, организирано от сдружение „Десет книги“. Александра Иванова от 5б клас, Даная Токиева от 6б клас, Теодора Кръстева от 6б клас и Вероника Тонева от 7в клас представиха достойно нашето училище.

Виртуална изложба “Самотното дърво”. Рисунките са създадени от ученици от 1б клас, ОУ “К. Фотинов” гр. Лом

Проект: “Пътешествие в България написано с помощта на условните знаци”

“Българска народна носия” през погледа на Люби, Ади, Криси, Ники, Ева и Ками -проект по Изобразително изкуство.

Открит урок по Английски език в 5 клас